Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon yapılar betonarme yapıların sağlayamadıkları avantajları sunan, taşıyıcı sistemin  metal kolon ve taşıyıcılar ile oluşturulmasıyla gerçekleştiren yeni nesil olan çelik konstrüksiyon teknolojik bir yapıya sahip sistemidir. Uzun vadede kalıcı ve güvenilir hizmet sunan çelik konstrüksiyon yapı teknolojisini özellikle büyük yapılar ve çalışma sahaları için sunan firmamızı sizlere tanıtalım.

Çelik konstrüksiyon yapılar, endüstriyel yapılarda geniş açıklıkları kolonsuz ve yer yer taşıyıcısız geçme şansına sahiptir. Çelik konstürksiyon'da bu hem maliyeti azaltır, hemde yapının daha estetik bir biçimde kullanılmasına olanak tanır.

İstenildiğinde yapıyı oluşturan bütün elemanlar ve taşıcı sistem civatalı olarak üretilebilir. Bu demonte özelliği çelik konstrüksiyon yapıyı sökme, taşıma, değiştirme, büyütme veya küçültme işlemlerinde minimum zahiyatla malzeme kaybının önüne geçilmesini sağlar.
 
 
 

Çelik Konstrüksiyon Teknik Veriler

Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon yapılar 1.derece deprem koşulları dikkate alınarak üretilmektedir. Rüzgar hızı 102 km/saat (h:0-8 m) TS498, kar yükü 80 kg/m². Fabrikada üretilen ve önceden alıcı tarafından hazırlanan zemin betonu üzerine, yerinde montajı yapılan çelik konstrüksiyon yapılar istenildiği zaman sökülüp tekrar başka yerde kurulabilir.